Wyświetlanie wszystkich wyników: 4

Rubinowa sztruksowa nerka classic mini

32,00  z VAT
Mała dziecięca nerka w kolorze rubinowym/ciemno czerwonym/ruby przeznaczona jest dla chłopców jak i dziewczynek. Posiada regulację paska od 62 do 84 cm. Składa się z 2 kieszeni – głównej większej oraz mniejszej na drobne akcesoria. Idealnie nadaje się do przechowywania rzeczy osobistych, zwłaszcza podczas zabaw na podwórku lub wycieczek szkolnych. Uszyta z miękkiego w dotyku materiału sztruksowego o średnicy prążek ok 10 mm. Pasek i dodatki uszyte zostały z czarnej eko skóry.

Morska sztruksowa nerka classic mini

32,00  z VAT
Mała dziecięca nerka w kolorze morskim niebieskim/deep ocean blue przeznaczona jest dla chłopców jak i dziewczynek. Posiada regulację paska od 62 do 84 cm. Składa się z 2 kieszeni – głównej większej oraz mniejszej na drobne akcesoria. Idealnie nadaje się do przechowywania rzeczy osobistych, zwłaszcza podczas zabaw na podwórku lub wycieczek szkolnych. Uszyta z miękkiego w dotyku materiału sztruksowego o średnicy prążek ok 10 mm. Pasek i dodatki uszyte zostały z czarnej eko skóry.

Brązowa sztruksowa nerka classic mini

32,00  z VAT
Mała dziecięca nerka w kolorze brązowym/camel przeznaczona jest dla chłopców jak i dziewczynek. Posiada regulację paska od 62 do 84 cm. Składa się z 2 kieszeni – głównej większej oraz mniejszej na drobne akcesoria. Idealnie nadaje się do przechowywania rzeczy osobistych, zwłaszcza podczas zabaw na podwórku lub wycieczek szkolnych. Uszyta z miękkiego w dotyku materiału sztruksowego o średnicy prążek ok 10 mm. Pasek i dodatki uszyte zostały z czarnej eko skóry.

Szara sztruksowa nerka classic mini

32,00  z VAT
Mała dziecięca nerka w kolorze szary/ash grey przeznaczona jest dla chłopców jak i dziewczynek. Posiada regulację paska od 62 do 84 cm. Składa się z 2 kieszeni - głównej większej oraz mniejszej na drobne akcesoria. Idealnie nadaje się do przechowywania rzeczy osobistych, zwłaszcza podczas zabaw na podwórku lub wycieczek szkolnych. Uszyta z miękkiego w dotyku materiału sztruksowego o średnicy prążek ok 10 mm. Pasek i dodatki uszyte zostały z czarnej eko skóry.