Bidony dla dzieci

Wyświetlanie wszystkich wyników: 13

Bidon tęcze

79,00  z VAT
Bidon dziecięcy tęcze

Bidon panterka

79,00  z VAT
Bidon dziecięcy koala

Bidon dojrzałe śliwki

79,00  z VAT
Bidon dziecięcy z maszynami budowlanymi

Bidon pomarańcze

79,00  z VAT
Bidon dziecięcy z maszynami budowlanymi

Bidon słodkie truskawki

79,00  z VAT
Bidon dziecięcy z maszynami budowlanymi

Bidon czerwone egzotyczne ananasy

79,00  z VAT
Bidon dziecięcy z maszynami budowlanymi

Bidon czerwone jabłka

79,00  z VAT
Bidon dziecięcy z maszynami budowlanymi

Bidon arbuzy

79,00  z VAT
Bidon dziecięcy z maszynami budowlanymi

Bidon maszyny budowlane

79,00  z VAT
Bidon dziecięcy z maszynami budowlanymi

Bidon kosmiczne dinozaury

79,00  z VAT
Bidon dziecięcy w dinozaury i rakiety kosmiczne

Bidon małpka

79,00  z VAT
Bidon dziecięcy małpka

Bidon żyrafa

79,00  z VAT
Bidon dziecięcy żyrafa

Bidon koala

79,00  z VAT
Bidon dziecięcy koala

Poszukujesz stylowego, ale pojemnego bidonu dla swojej pociechy? Zobacz naszą ofertę Shellbag, w której znajdują się unikalne bidony dla dzieci. Zamów z dostawą do domu wyjątkowe butelki dla młodszych, jak i starszych pociech! Porównaj kolorowe modele z najnowszej kolekcji!

Szkolne bidony dla dzieci

Bidony dla dzieci to nowoczesna butelka wykonana z bezpiecznego tworzywa, która może występować w różnym kształcie oraz kolorystyce. Jest to doskonały pojemnik, do którego możesz nalać wodę, herbatę, wyciskany sok z owoców lub inny napój. Taki kubek świetnie sprawdzi się jako nieodzowny element szkolny, ale nie tylko! Warto dodać, że w ofercie Shellbag masz do wyboru różnego rodzaju bidony, które wykonane są z najwyższej jakości materiałów. Na dodatek każdy produkt posiada wyjątkowe i kolorowe wzornictwo, które zostało przez nas skrupulatnie zaprojektowane.

Co więcej, bidony dla dzieci umożliwiają picie napoju przez rurkę lub ustnik niekapek, dzięki czemu dopasujesz wybrany model do każdego dziecka – tego młodszego, jak i starszego. W sklepie Shellbag znajdziesz modele o różnej pojemności, m.in. 500 ml, dzięki temu możesz dopasować odpowiedni bidon do swojego malucha – w zależności od potrzeb.

Gdzie sprawdzą się bidony dla najmłodszych?

Bidony i butelki doskonale sprawdzą się na chłodne, jak i ciepłe dni dla maluszka lub większego dziecka. Co więcej, polecamy bidony wykorzystać jako kubeczek do przechowywania płynów, który zapakujesz do szkolnego plecaka. Co więcej, wybrane modele mogą sprawdzić się jako bidon na:

  • wycieczkę szkolną,
  • spacer do parku,
  • trening,
  • zawody szkolne.

Tak naprawdę bidon dla dziecka jest to bardzo przydatny element, który pociecha może zabrać wszędzie. Powinien on towarzyszyć dziecku w każdej chwili. Taki pojemnik to nie tylko wygoda użytkowania. Bidon umożliwia ugasić pragnienia najmłodszej pociechy, a dzięki unikalnym kształtom dziecko chętniej sięga po taki produkt, co z kolei przyczynia się do zachowania odpowiedniej równowagi osmotycznej u dziecka. Dzięki czemu maluch nie będzie odwodniony, zwłaszcza w trakcie upalnych dni!

Jaki bidon do szkoły i przedszkola wybrać?

Decydując się na zakup bidonu dla dziecka, wybieraj tylko taki, który ma ergonomiczny kształt i wykonany jest z wytrzymałego, twardego materiału. Co więcej, bardzo ważne jest zwrócenie uwagi na mechanizm zamykania. Wybieraj tylko taki produkt, który posiada nakrętkę lub zamknięcie, które nie będzie przeciekać. Dzięki temu uchronisz bagaż przed niekorzystnym zalaniem np. książek. Na dodatek dla starszych dzieci lepiej sprawdzą się bidony z ustnikiem w formie niekapka. Z kolei dla młodszych dzieci lepiej wybierać bidony ze słomką. Dzięki temu zachowana jest samokontrola podczas pobierania płynu przez maluszka. Na dodatek zwróć uwagę na kolorystykę produktu. Powinna być ona wzorzysta i ciekawa. W naszej ofercie znajdziesz bidony dziecięce, które wyposażone są w wyjątkowy nadruk, który z kolei dodatkowo zachęca dziecko do sięgania po napój. Pamiętaj również o tym, że bidon dla dziecka powinien wyróżniać się lekkością.

Sprawdź naszą pełną ofertę produktów Shellbag, dopasuj i zamów wyjątkowe akcesoria dla swojego dziecka! Wysyłamy nasze produkty błyskawicznie bezpośrednio na wskazany adres, który podajesz w trakcie składania zamówienia!