Małe ręczniki dziecięce

Wyświetlanie wszystkich wyników: 10

Ręcznik mały w lwy

45,00  z VAT
Żółty mały dziecięcy ręczniczek w lwy.

Ręcznik mały w pandy

45,00  z VAT
Zielony mały dziecięcy ręczniczek w pandy.

Ręcznik mały w hipcie

45,00  z VAT
Różowy mały ręczniczek w hipcie dla dziewczynki.

Ręcznik mały w piłki

45,00  z VAT
Kolorowy mały ręczniczek w piłki dla chłopca.

Ręcznik mały w motyle

45,00  z VAT
Fioletowy mały ręczniczek w kolorowe motylki dla dziewczynki.

Ręcznik mały maszyny budowlane

45,00  z VAT
Mały ręcznik do rąk pojazdami budowlanymi

Ręcznik mały kosmiczne dinozaury

45,00  z VAT
Mały ręcznik do rąk dinozaury w kosmosie

Ręcznik mały małpka

45,00  z VAT
Mały ręcznik do rąk małpka

Ręcznik mały żyrafa

45,00  z VAT
Mały ręcznik do rąk żyrafa.

Ręcznik mały koala

45,00  z VAT
Mały ręcznik do rąk koala.

Szukasz małego ręcznika dla Twojego dziecka? Chcesz kupić produkt, który bardzo dobrze chłonie wodę, jest szybkoschnący, a przy tym na jego powierzchni znajdują się wyjątkowe grafiki? Sprawdź ręczniki dla dzieci do rąk z ciekawymi motywami graficznymi! Zamów je z błyskawiczną wysyłką do Twojego domu.

Ręczniki dla dzieci do rąk

Ręczniki dla dzieci do rąk to produkty wykonane z najwyższej jakości materiałów, które bardzo dobrze chłoną wodę, a przy tym mają właściwości szybkoschnące. Ręczniki łazienkowe dla dzieci to estetyczny element w każdej łazience, który zachęci dziecko do wycierania małych rączek po ich umyciu. W naszym sklepie oferujemy ręczniki w różnych kolorach oraz w różnych wymiarach. Możesz zdecydować się na zakup ręczników małych w rozmiarze 30 x 50 cm, na których powierzchni znajdują się bajkowe postacie, kosmiczne grafiki, owoce, ulubione zwierzątka! Szeroki wybór produktów sprawia, że z pewnością dopasujesz ten idealny, chłonny ręcznik do Twojego dziecka!

Z czego wykonane są małe ręczniki dziecięce?

Małe ręczniki dziecięce wykonane są z mikrofibry oraz bawełny frotte. Mikrofibra ma wysoką chłonność, a w dodatku jest materiałem, który bardzo szybko schnie. W produktach z naszej oferty znajduje się ona na całej części wierzchniej. Z kolei częścią spodnią jest bawełna frotte, która jest niezwykle przyjemną w dotyku tkaniną. Dzięki czemu nie podrażnia ona delikatnych rączek małego dziecka w trakcie kontaktu z tkaniną.

Gdzie sprawdzą się ręczniki małe dla dzieci?

Ręczniki małe dla dzieci do osuszania rąk sprawdzą się w każdym domu. Taki nieduży ręcznik może być wykorzystywany do wycierania twarzy i rąk. Oprócz tego doskonale nadaje się:

  • w placówkach szkolnych,
  • przedszkolach,
  • jako konieczny element w trakcie wycieczki,
  • na wakacje,
  • na trening.

Na dodatek taki produkt może wykorzystać również osoba dorosła do wycierania rąk i twarzy. Bez wątpienia ręcznik w niedużych rozmiarach będzie doskonałą, ale praktyczną ozdobą w Twojej łazience.

Ręczniki dla dzieci do rąk - cena

Cena za ręczniki dla dzieci do rąk zaczyna się już od 65 zł. Na kwotę ma wpływ rodzaj zastosowanych tkanin, wybrana wielkość, jak również zadrukowany wzór na powierzchni. Na naszym sklepie internetowym znajdziesz nieduże ręczniki dla najmłodszych w różnorodnej kolorystyce ze świetnymi grafikami. Co więcej, znajdziesz inne produkty, które wspólnie będą stanowić wyjątkowy komplet dla dziecka, który możesz podarować jako upominek!