Bidony dla dziewczynek

Wyświetlanie wszystkich wyników: 11

Bidon tęcze

79,00  z VAT
Bidon dziecięcy tęcze

Bidon panterka

79,00  z VAT
Bidon dziecięcy koala

Bidon dojrzałe śliwki

79,00  z VAT
Bidon dziecięcy z maszynami budowlanymi

Bidon pomarańcze

79,00  z VAT
Bidon dziecięcy z maszynami budowlanymi

Bidon słodkie truskawki

79,00  z VAT
Bidon dziecięcy z maszynami budowlanymi

Bidon czerwone egzotyczne ananasy

79,00  z VAT
Bidon dziecięcy z maszynami budowlanymi

Bidon czerwone jabłka

79,00  z VAT
Bidon dziecięcy z maszynami budowlanymi

Bidon arbuzy

79,00  z VAT
Bidon dziecięcy z maszynami budowlanymi

Bidon małpka

79,00  z VAT
Bidon dziecięcy małpka

Bidon żyrafa

79,00  z VAT
Bidon dziecięcy żyrafa

Bidon koala

79,00  z VAT
Bidon dziecięcy koala

Rozmyślasz nad zakupem uroczego bidonu dla dziewczynki? Chcesz wybrać produkt nie tylko z przepięknym wyglądem, ale również pojemny i lekki? Sprawdź bidony dla dziewczynek w jedynych takich wzorach i kolorach od Shellbag! Oferujemy bidony dla dziewczynek, które przypadną do gustu każdej młodej damie! Porównaj i wybierz produkty z naszego sklepu internetowego z wysyłką na wskazany adres!

Bidon dla dziewczynek

Bidon dla dziewczynki to swego rodzaju kubek, który jest ergonomicznego kształtu, a w dodatku na swojej powierzchni ma wyjątkowy zadruk. Takie pojemniki na napój wyposażone są w trwałe zamykanie, które dodatkowo posiadają ustnik niekapek lub słomkę. Dzięki zastosowaniu wysokiej jakości materiałów butelka dla kilkulatki może być myta w zmywarce. Co więcej, w naszej ofercie dostępne są bidony dla młodych dam, które posiadają uroczy nadruk w postaci owoców, popularnych zwierzątek czy postaci z bajek. Warto dodać, że taki kubeczek, do którego nalejesz zdrowy sok, wodę czy herbatę, można trzymać w plecaku, a dzięki specjalnemu zamykaniu nie ma obaw o zalanie zawartości plecaka dziewczynki, np. książek. Na dodatek plastikowy bidon dla malucha to ekologiczna alternatywa dla typowych butelek spożywczych, którą pociecha może wykorzystać wiele razy. W naszej ofercie znajdują się kolorowe bidony dla dziewczynek, które charakteryzuje najwyższa jakość wykonania. Co więcej, dzięki dopasowanym kształtom są one komfortowe w trakcie picia, przenoszenia czy odkładania.

Jaki dziewczęcy bidon do przedszkola i szkoły wybrać?

Wybierając bidon dla dziewczynki, zwróć uwagę na pojemność, jak również na kolorystykę. Ta pierwsza powinna być dopasowana do zapotrzebowania najmłodszej damy, jak również do jej aktywności fizycznej. W ofercie spotkasz się z bidonami o pojemności m.in. 500 ml. Z kolei kolorystyka powinna trafiać w gust dziewczynki. Dlatego w ofercie Shellbag masz szeroki wybór bidonów dla dziewczynek, które mają na swojej powierzchni różne kolory oraz grafiki, np. owoce czy zwierzątka, które damy uwielbiają. Na dodatek sprawdź rodzaj zamykania – powinien być on bezpieczny, tak aby nie rozlewał się w torebce lub plecaczku. Warto dodać, że nasze produkty są bardzo proste w utrzymaniu czystości, dzięki przemyślanym kształtom. Bez wątpienia taki gadżet da ogromną przyjemność każdej dziewczynce w trakcie spożywania śniadania w przedszkolu lub szkole! Warto również dopasować wzór bidonu do śniadaniówki, dzięki czemu będzie stanowić unikalny komplet!

Bidony dla dziewczynek do szkoły – ile kosztują?

Nasze produkty w postaci barwnych bidonów i butelek dla dziewczynek w różnym wieku, charakteryzują się lekkością oraz trwałym wykonaniem. Cena jest bardzo atrakcyjna w porównaniu do pozostałych butelek dostępnych na rynku. Warto dodać, że taki gadżet nie tylko ugasi pragnienie pociechy w szkole. Doskonale sprawdzi się jako butelka na płyn na spacer na świeżym powietrzu, wyjazd szkolny, w trakcie zabaw czy trening sportowy. Wraz z zakupem produktu Shellbag oferujemy możliwość szybkiej wysyłki! Do zestawu dobierz inne unikalne produkty z naszej oferty.