Torebki na ramię dla chłopców

Wyświetlanie wszystkich wyników: 14

Torebka messenger pomarańcze

89,00  z VAT
Pomarańczowa torebka dziecięca

Torebka messenger arbuzy

89,00  z VAT
2w1 torebeczka i mały plecaczek z arbuzowym printem.

Torebka messenger czerwone jabłka

89,00  z VAT
2w1 torebeczka i mały plecaczek z jabłuszkowym printem.

Torebka messenger ananasy

89,00  z VAT
2w1 torebeczka i mały plecaczek z ananasowym printem.

Torebka messenger dojrzałe śliwki

89,00  z VAT
2w1 torebeczka i mały plecaczek ze śliwkowym printem.

Torebka messenger słodkie truskawki

89,00  z VAT
2w1 torebeczka i mały plecaczek z truskawkowym printem.

Torebka messenger wędrujące kraby

89,00  z VAT
2w1 torebeczka i mały plecaczek z printem przedstawiającym wesołe wędrujące kraby.

Torebka messenger podwodny świat

89,00  z VAT
2w1 torebeczka i mały plecaczek z printem przedstawiającym podwodny świat.

Torebka canteen meksykańska fiesta

79,00  z VAT
Mała torebka z motywem meksykańskim z bawełnianym paskiem.

Torebka messenger meksykańska fiesta

89,00  z VAT
2w1 torebeczka i mały plecaczek z motywem meksykańskim.

Torebka messenger profesor tygrys

89,00  z VAT
2w1 torebeczka i mały plecaczek z tygrysem.

Torebka messenger wesoła zebra

89,00  z VAT
2w1 torebeczka i mały plecaczek z zebrą.

Torebka messenger rakieta kosmiczna

89,00  z VAT
Torebka z funkcją plecaczka.

Torebka messenger kosmos

89,00  z VAT
Mała torebeczka z funkcją plecaczka.

Szukasz przydatnego akcesorium dla swojego synka? Nie wiesz, jaka torebka na ramię dla chłopca będzie odpowiednia, aby mógł trzymać w niej swoje drobiazgi? Chcesz kupić przydatną listonoszkę w modne wzory? Sprawdź, produkty Shellbag, które przydadzą się podczas wyjazdów i wycieczek! Zamów wyjątkowe akcesoria z naszego sklepu internetowego i spraw chłopcu niezwykły prezent!

Torebka na ramię dla chłopca

Torebka na ramię dla chłopca to doskonały produkt, który sprawdzi się podczas spacerów, zabaw czy zajęć sportowych. Torebki chłopięce są coraz częściej wybierane przez rodziców, ponieważ pociechy mogą mieć przy sobie wszystkie niezbędne rzeczy. Co więcej, torby na ramię w sklepie Shellbag wykonane są z wysokiej jakości materiałów, co zapewnia ich wytrzymałość i odporność na uszkodzenia mechaniczne. Chłopcy mają do wyboru torebki z:

  • statkami kosmicznymi,
  • planetami,
  • zwierzętami.

W ofercie znajdziesz również często wybierane jednolite kolory, które doskonale dopasują się do garderoby chłopca. Na dodatek nasze produkty z kategorii torebki chłopięce zostały wykonane z najwyższej jakości materiałów, które są odporne na niesprzyjające warunki atmosferyczne!

Jaką listonoszkę dla chłopca wybrać?

Wybierając listonoszkę dla chłopca, należy zwrócić szczególną uwagę na jakość użytych materiałów do produkcji torebki. Zamek powinien być trwały i odporny na uszkodzenia. Co więcej, materiał torebki musi być wodoodporny, aby w czasie niepogody uniknąć zamoczenia rzeczy będących w środku. Torebka powinna być odpowiednich rozmiarów, tak aby była lekka i nie przeszkadzała w użytkowaniu. Do tego powinna mieć dopasowany rozmiar, dzięki czemu pomieści istotne przedmioty takie jak telefon czy portfel. W sklepie internetowym Shellbag możesz kupić torebkę chłopięcą, którą łatwo przechować w dużym plecaku szkolnym. Takie rozwiązanie świetnie sprawdza się podczas wycieczek szkolnych lub wyjazdów. Ponadto w trakcie zakupu zwróć uwagę na regulowany pasek, który powinien być na tyle długi, tak aby można go było łatwo dopasować do wzrostu najmłodszego.

Ile kosztuje mała torebka dla chłopca?

Mała torebka dla chłopca to niewielki wydatek, który zapewni komfort i bezpieczeństwo na co dzień w przechowywaniu rzeczy. Cena torebki na ramie dla chłopca może się zmieniać w zależności od rozmiaru lub materiału, z jakiego została wykonana. Mała torebka chłopięca do szkoły lub na zajęcia sportowe to koszt w granicach 55-75 zł za sztukę. Jeśli nie wiesz, jaka torebka będzie spełniała potrzeby i oczekiwania Twojego chłopca, to sprawdź całą ofertę Shellbag i wybierz produkt, który bez wątpienia przypadnie do gustu każdemu młodemu chłopcu.