Kosmetyczki dla chłopców

Wyświetlanie wszystkich wyników: 6

Kosmetyczka pomarańcze

49,00  z VAT
Kosmetyczka — piórnik w pomarańcze

Kosmetyczka arbuzy

49,00  z VAT
Dzięcięca kosmetyczka w arbuzowy patern.

Kosmetyczka czerwone jabłka

49,00  z VAT
Dziecięca kosmetyczka w jabłkowy patern.

Kosmetyczka egzotyczne ananasy

49,00  z VAT
Saszetka w ananasowy patern.

Kosmetyczka dojrzałe śliwki

49,00  z VAT
Saszetka w śliwkowy patern.

Kosmetyczka słodkie truskawki

49,00  z VAT
Saszetka w truskawkowy patern.

Szukasz pojemnego organizera dla chłopca do przechowywania kosmetyków? Sprawdź kosmetyczki dla chłopców w unikalnych wzorach i kolorach! Kup pojemną kosmetyczkę dla chłopca podróżną z szybką dostawą do Twojego domu! Zobacz całą ofertę poręcznych produktów na stronie internetowej Shellbag!

Kosmetyczka dla chłopca

Kosmetyczka dla chłopca to przydatne akcesorium, które przydaje się w każdej podróży. Zazwyczaj jest w kształcie prostokąta lub kwadratu, co ułatwia spakowanie środków do pielęgnacji w jednym miejscu. Dodatkowo jest zapinana na zamek lub rzepę, aby chronić niezbędne kosmetyki i perfumy przed wypadnięciem. Kosmetyczka jest przydatna nie tylko podczas wycieczek. Spełnia również swoje funkcje podczas nocy u kolegów. Pozwala na bezpieczne przechowywanie rzeczy, dzięki czemu chłopiec nie zgubi żadnego przedmiotu. W ofercie naszego sklepu są dostępne różnego rodzaju produkty, w różnych wzorach i kolorze, które bez wątpienia przypadną do gustu każdego chłopca!

Jaką kosmetyczkę dla chłopca podróżną wybrać?

Wybierając młodzieżową kosmetyczkę podróżną dla chłopca, warto zwrócić uwagę na kilka niezbędnych elementów. Przede wszystkim dopasuj jej rozmiar. Do kilkudniowych wyjazdów lepiej sprawdzą się duże kosmetyczki, z kolei do tych krótkich wybierz produkt w mniejszym wymiarze. Kupując kosmetyczkę, zwróć uwagę na materiał, który powinien być wodoodporny i łatwo czyszczący. Taki rodzaj tkaniny sprawia, że w przypadku otwarcia się kosmetyku, bagaż pozostaje suchy, a do tego jego czyszczenie jest proste. Ponadto ważny jest rodzaj i wysoka jakość zamków, które zabezpieczają przedmioty przed wypadaniem.

Co więcej, zwróć uwagę na kolor oraz wzór na kosmetyczce. Jako producent kosmetyczek, dbamy również o wzory i kolory dedykowane dla chłopców. Dodatkowo przemyśl ilość kieszonek i przegród, a jeśli chłopiec ma dodatkowo do zabrania maści czy lek, zakup zestaw, który składa się z kuferka i mniejszej kosmetyczki. To sprawi, że młody mężczyzna nie zapomni o żadnym ważnym elemencie podróży.

Kosmetyczka dla chłopca na kosmetyki i nie tylko — zastosowanie

Kosmetyczka dla chłopca nie tylko nadaje się jako niezbędnik podróży, ale ma również inne zastosowania. Małe i poręczne kosmetyczki sprawdzają się jako:

  • piórnik szkolny,
  • etui,
  • schowek na drobne pieniądze.

Dodatkowo w kosmetyczce chłopiec może przechowywać różne gry, karty, narzędzia czy inne przybory.

Młodzieżowa kosmetyczka podróżna dla chłopca — cena

Kosmetyczka młodzieżowa dla chłopca to świetny produkt, którego cena jest na każdą kieszeń. Kwota zależy od wielkości kosmetyczki oraz wzoru. Koszt zakupu waha się do 25 zł do 69 zł. W naszym sklepie znajdziesz szeroki wybór kosmetyczek dla chłopców. Zapraszamy do zapoznania się z całą ofertą oraz do zakupu innych produktów z marki Shellbag! Złóż zamówienie z szybką dostawą do domu!