Fartuszki dla dziecka

Wyświetlanie wszystkich wyników: 10

Fartuszek dziecięcy hipcio

45,00  z VAT
Dziewczęcy fartuszek z wesołym hipciem.

Fartuszek dziecięcy piłki futbolowe

45,00  z VAT
Dziewczęcy fartuszek w piłki futbolowe.

Fartuszek dziecięcy motyle

45,00  z VAT
Dziewczęcy fartuszek w kolorowe motylki.

Fartuszek dziecięcy lew

45,00  z VAT
Dziewczęcy fartuszek z wesołym lwem.

Fartuszek dziecięcy panda

45,00  z VAT
Dziewczęcy fartuszek z wesołą pandą.

Fartuszek dziecięcy maszyny budowlane

45,00  z VAT
Ortalionowy fartuszek ochronny z maszynami budowlanymi

Fartuszek dziecięcy kosmiczne dinozaury

45,00  z VAT
Ortalionowy fartuszek ochronny z dinozaurami w kosmosie

Fartuszek dziecięcy małpka

45,00  z VAT
Ortalionowy fartuszek ochronny małpka

Fartuszek dziecięcy żyrafa

45,00  z VAT
Ortalionowy fartuszek ochronny żyrada

Fartuszek dziecięcy koala

45,00  z VAT
Ortalionowy fartuszek ochronny koala

Fartuszki dla dziecka do przedszkola - do malowania i jako fartuchy kucharskie

Fartuszki dla dziecka w wieku przedszkolnym są niezbędne jeśli zależy Ci na tym, aby w określonych okolicznościach ubranka pozostały czyste. Każde dziecko lubi zabawę i poznawanie życia i świata, kawałek po kawałku. Naturalną koleją takiego stanu rzeczy jest bałagan i zabrudzenia. Z tego powodu w naszej ofercie pojawiły się fartuszki dla przedszkolaka, które mogą spełniać rozmaite funkcje. Możesz traktować je jako dziecięce fartuszki kucharskie, a także ubierać je do jedzenia. Ale to nie koniec możliwości ich użycia. Fartuszki ochronne nadają się także do malowania, dzięki nim maluchy mogą rozwijać swoją kreatywność bez obawy o poplamienie.

Kolorowe fartuszki dziecięce dla przedszkolaka Shellbag - troska o detale

Nasze fartuszki dziecięce dla przedszkolaków wykonane są z najwyższej jakości polskich materiałów. Dbamy o detale w naszej własnej szwalni, sprawując pieczę nad każdym etapem produkcji. Ta kontrola pozwala nam nie tylko na pełny nadzór powstawania naszych fartuszków, ale także daje to nam duże możliwości przy wyborze w pełni bezpiecznych elementów używanych przy ich produkcji. Mamy wpływ na rodzaj nadruku, nitki i inne ważne składowe naszych produktów. Mając na uwadze zachęcenie dzieci do noszenia naszych fartuszków przygotowujemy kolekcje uwzględniające najróżniejsze preferencje odnośnie wzorów i kolorów.

Dziecięce fartuszki ochronne i ich funkcjonalna konstrukcja

Nasze fartuszki ochronne dla dzieci są skonstruowane w taki sposób, że mogą być zakładane także tyłem do przodu. To kolejny przykład naszego przykładania dużej ilości uwagi do detali, prostoty i maksymalnemu uproszczeniu korzystania z naszych produktów. Niezależnie od tego jak dziecko założy fartuch, zawsze będzie to dobra strona. Wkładane przez głowę, kolorowe i pozwalające na łatwe utrzymywanie czystości dzięki zastosowaniu mocnego, a zarazem lekkiego ortalionu - takie właśnie są fartuszki firmy Shellbag!