Zwroty i reklamacje

Klient ma prawo do zwrotu kupionego przedmiotu bez podawania przyczyny w ciągu 14 dni licząc od momentu otrzymania przesyłki. Produkt nie może posiadać śladów użytkowania i musi posiadać oryginalne metki oraz dowód zakupu. Bez dowodu zakupu w postaci paragonu lub faktury zwrot nie będzie zaakceptowany. Koszty przesyłki związane ze zwrotem ponosi kupujący. Sklep zwraca należność za produkt ciągu 14 dni od momentu otrzymania przesyłki.

Odsyłając produkt prosimy o dopisanie w uwagach na etykiecie lub opakowanie zwrot/reklamacja Shellbag. TUTAJ do pobrania druk zwrotu towaru.

Każdy produkt posiada 1 rok gwarancji producenta, która jest rozpatrywana w ciągu 21 dni od momentu otrzymania zareklamowanego przedmiotu wraz z dowodem zakupu w postaci paragonu lub faktury. Pozytywne rozpatrzenie obejmuje uszkodzenia mechaniczne dotyczące wad ukrytych lub mechanicznych. Produkt należy użytkować zgodnie z jego przeznaczeniem. Naprawie podlegają pierwsze 2 zgłoszenia. Za 3 razem wymieniamy produkt na nowy – taki sam lub w przypadku braku w magazynie z powodu likwidacji kolekcji na podobny produkt. O rozpatrzeniu reklamacji sklep informuje w wiadomości email.

Jeżeli gwarant (sklep) wymienił wadliwy produkt na nowy lub dokonał istotnych napraw, termin gwarancji biegnie od nowa od momentu dostarczenia klientowi wymienionej lub naprawionej rzeczy.

Odsyłając produkt w uwagach prosimy o dopisanie w uwagach na etykiecie lub opakowanie zwrot/reklamacja Shellbag. TUTAJ do pobrania druk reklamacyjny towaru.