Tornistry szkolne dla dzieci

Wyświetlanie wszystkich wyników: 12

Tornister hipcio

200,00  z VAT
Różowy tornister szkolny dla dziewczynki z radosnym hipopotamem

Tornister panda

200,00  z VAT
Szary tornister szkolny dla chłopca i dziewczynki z wesołą pandą

Tornister piłki futbolowe

249,00  z VAT
Kolorowy tornister szkolny dla chłopca w piłki futbolowe

Tornister lew

249,00  z VAT
Brązowy tornister szkolny dla chłopca z królem dżungli

Tornister motyle

249,00  z VAT
Fioletowy tornister szkolny dla dziewczynki w kolorowe motylki

Tornister koala

200,00  z VAT
Szary tornister szkolny z koalą

Tornister maszyny budowlane

249,00  z VAT
Tornister szkolny z grafiką przedstawiającą maszyny budowlane

Tornister kosmiczne dinozaury

249,00  z VAT
Tornister szkolny z dinozaurami w kosmosie

Tornister małpka

249,00  z VAT
Tornister szkolny z małpką w przepięknym pastelowym brązowym odcieniu

Tornister żyrafa

200,00  z VAT
Tornister szkolny z żyrafą w słonecznym żółtym odcieniu

Tornister brązowy

249,00  z VAT
Brązowy tornister szkolny.

Tornister fioletowy

249,00  z VAT
Fioletowy tornister przedszkolny.

Szukasz tornistra szkolnego dla dziecka, który jest pojemny, wygodny, a zarazem przyjazny dla kręgosłupa? Sprawdź kolorowe modele dla dzieci i młodzieży o wyjątkowych wzorach w sklepie internetowym Shellbag! Zamów je z szybką dostawą do Twojego domu!

Tornistry dla chłopców i dziewczynek

Tornister dla dziecka to podstawowy element każdej wyprawki szkolnej. Dobrze dopasowany wpłynie na zachowanie zdrowego kręgosłupa. Najczęściej produkt wykonany jest z wysokiej jakości materiałów, które odporne są na przetarcia oraz uszkodzenia. W naszej ofercie znajdziesz akcesoria szkolne z tej kategorii, które dopasowują się do kształtów pleców. Co więcej, oferujemy tornistry, które są lekkie, mają wygodne ramiona oraz usztywniane plecy, a co najważniejsze są pojemne. Doskonale nadadzą się one dla dziewczynek i chłopców w każdym wieku - dla tych młodszych, jak i starszych dzieci.

Jaki tornister szkolny dla dzieci wybrać?

W trakcie zakupu dobrego tornistra szkolnego do przechowywania zeszytów, książek i przyborów szkolnych, koniecznie zwróć uwagę na kilka ważnych elementów. Zobacz poniżej jak dobrać idealny tornister do Twojego dziecka!

Jaki wzór tornistra dla chłopca i dziewczynki wybrać?

W pierwszej kolejności zwróć uwagę na wzór, który powinieneś dopasować do płci dziecka. Jeśli tornister kupujesz dla dziewczynki, to wybieraj jaskrawe kolory, takie jak żółty, turkusowy czy różowy. Co więcej, zdecyduj się na damskie wzornictwo zadrukowane na powierzchni, takie jak jednorożce, kwiatki, owoce czy inne bajkowe postacie. Z kolei dla chłopców lepiej sprawdzą się wyprofilowane tornistry o stonowanych barwach. Na dodatek zdecyduj się na model, na którym będą takie motywy jak: kosmiczne grafiki, owoce, czaszki czy samochodziki.

Jaki rozmiar tornistra wybrać?

Kolejną istotną kwestią jest odpowiedni rozmiar tornistra. Powinien być na tyle wystarczający, aby zmieścił wszystkie potrzebne przybory, zeszyty i drugie śniadanie. Jednocześnie nie może być zbyt duży, aby nie obciążał pleców. W związku z tym koniecznie wybierz taki egzemplarz, który dopasowany będzie do potrzeb dziecka. Na dodatek zdecyduj się na model z regulowanymi szelkami, dzięki temu tornister posłuży na dłuższy czas.

Jaki kształt tornistra szkolnego dla dzieci?

W ofercie naszego sklepu dostępne mamy tradycyjne tornistry w różnej kolorystyce. Posiadają one ergonomiczny kształt, który dopasowuje się do pleców dziecka. Co więcej, materiał, z którego zostały wykonane produkty, jest wodoodporny, dzięki temu chroni książki, piórnik oraz ubranie znajdujące się wewnątrz tornistra, przed śniegiem i deszczem. Warto podkreślić, że jest to model tradycyjny w kształcie prostokąta z miękkim podszyciem od strony pleców. Co gwarantuje bezpieczeństwo oraz wygodę w trakcie noszenia.

Ile kosztuje tornister dla pierwszoklasisty i starszych klas?

Cena, jaką należy przeznaczyć na zakup stylowego tornistra dla dziecka, zaczyna się już od 129 zł. Na kwotę może mieć wpływ rozmiar, rodzaj użytego materiału, jak również wzornictwo. Sprawdź inne produkty dostępne na naszym sklepie i dobierz idealną wyprawkę szkolną dla Twojego dziecka! Zamów produkty Shellbag z szybką wysyłką do Twojego domu!