Plecaki szkolne ze zwierzętami

Wyświetlanie wszystkich wyników: 16

Plecak uszatek hipcio

119,00  z VAT
Plecak do przedszkola 3D hipopotam

Plecak uszatek lew

119,00  z VAT
Plecak do przedszkola 3D lew

Plecak uszatek panda

119,00  z VAT
Plecak do przedszkola 3D panda

Plecak pre-school lew

119,00  z VAT
Żółty plecak do przedszkola dla chłopca z lwem

Plecak pre-school panda

119,00  z VAT
Zielony plecak do przedszkola dla chłopca i dziewczynki z pandą

Plecak pre-school piłki futbolowe

119,00  z VAT
Wielokolorowy plecak do przedszkola dla chłopca w piłki futbolowe

Plecak pre-school hipcio

119,00  z VAT
Różowy plecak do przedszkola dla dziewczynki z hipopotamem

Plecak pre-school żyrafa różowy

119,00  z VAT
Plecak do przedszkola dla dzieci z wesołą żyrafą

Plecak uszatek małpka

119,00  z VAT
Plecak do przedszkola małpka 3D.

Plecak pre-school żyrafa

119,00  z VAT
Plecak do przedszkola dla dzieci z wesołą żyrafą

Plecak pre-school małpka

119,00  z VAT
Plecak do przedszkola dla dzieci z zabawną małpką

Plecak uszatek żyrafa

119,00  z VAT
Plecak do przedszkola żyrafa 3D.

Plecak uszatek koala

119,00  z VAT
Plecak do przedszkola Koala 3D.

Plecak pre-school koala

119,00  z VAT
Plecak do przedszkola dla dzieci z uśmiechniętą koalą

Plecak pre-school profesor tygrys

119,00  z VAT
Przedszkolny plecak z tygrysem.

Plecak pre-school wesoła zebra

119,00  z VAT
Przedszkolny plecak z zebrą.

Myślisz nad zakupem szkolnego plecaka z motywem graficznym obrazującym zwierzęta? Szukasz produktu bardzo dobrze wyprofilowanego i uszytego z wysokiej jakości materiałów? Sprawdź modne plecaki szkolne ze zwierzętami marki Shellbag! Zamów unikalny model z szybką wysyłką pod wskazany adres!

Plecaki ze zwierzętami

Plecaki ze zwierzętami to jedne z najczęściej wybieranych plecaków szkolnych w klasach 1-3, jak również tych starszych. Produkty ze zwierzętami często przypominają postacie z bajek i filmów dla dzieci, co z kolei przyczynia się do wywołania pozytywnych wrażeń. Co więcej, plecaczek z kotkami lub wzorem ulubionego zwierzątka przyciąga uwagę, przez co uczeń chętniej uczęszcza do szkoły. W naszym sklepie masz do wyboru plecaki szkolne ze zwierzętami z najnowszej kolekcji, które sprawdzą się wszędzie, m.in. do szkoły, na trening, w trakcie spaceru czy wyjścia na miasto. W ofercie posiadamy lekkie plecaki m.in. z grafiką: kotów, krabów, koni, piesków, morsów, tygrysów, oraz wielu innych zwierzątek.

Jaki plecak szkolny ze zwierzętami wybrać?

Wybierając szkolny plecak ze zwierzętami, należy zwrócić uwagę na materiał, z którego został wykonany. Przede wszystkim tkanina plecaka powinna być:

  • wytrzymała,
  • przepuszczająca powietrze,
  • oddychająca.

Warto podkreślić, że zakup plecaka z nieprzemakalnych materiałów jest najlepszym wyborem, dzięki temu uchronisz książki i zeszyty przed przemoczeniem w trakcie deszczowych dni. Najważniejszą rolę odgrywa w tym przypadku grafika, która obrazuje wybrany gatunek zwierzaczka. Pamiętaj, że zakup wybranego produktu powinien wpisywać się w gust użytkownika.

Kolejnym ważnym aspektem jest ilość przegród i kieszeni, które umożliwiają schowanie wszystkich potrzebnych akcesoriów szkolnych, takich jak podręczniki, zeszyty, piórnik czy laptop. Dlatego świetnym pomysłem jest kupienie plecaka z dużą ilością komór na zeszyty i książki, zwłaszcza dla ucznia starszej klasy. Ponadto nowy plecak szkolny powinien być wygodny i wyprofilowany, aby odciążyć plecy podczas noszenia go przez cały dzień. Dodatkowo warto zwrócić uwagę na regulowane szelki, dzięki którym użytkownik ma możliwość dostosowywania plecaka do swojej postury ciała. Dzięki dobraniu plecaka do sylwetki i wzrostu zabezpieczysz pociechę przed zwyrodnieniami pleców czy skoliozą.

Plecaki szkolne ze zwierzętami — najważniejsze elementy

W trakcie zakupu wymarzonego plecaka szkolnego ze zwierzętami zwróć uwagę na dodatkowe elementy. Jednym z przydatnych gadżetów są odblaski, które znajdują się na przodzie, jak i tyle plecaka. Dzięki nim uczeń wyróżnia się w oczach kierowców przy ruchliwej drodze, co gwarantuje bezpieczeństwo w trakcie pieszego powrotu. Do tego sprawdzaj zamki, które znajdują się w przegrodach oraz głównych kieszeniach plecaka. Dobre zamki błyskawiczne pozwalają użytkować plecak przez kilka lat. Co więcej, w naszym sklepie internetowym Shellbag oferujemy modele ze zwierzętami z elastycznymi bocznymi kieszonkami, które umożliwiają przechowywanie napoju lub bidonu na wodę. Dodatkowo ważne jest usztywnienie plecaka, dzięki specjalnej piance wszytej wewnątrz produktu - zapewnia ona amortyzację oraz wygodę w trakcie noszenia.

Ile kosztuj plecak z motywem zwierząt?

Cena plecaków ze zwierzętami zaczyna się już od 99 złotych. W sklepie Shellbag znajdą Państwo plecaki z motywem zwierząt, które spodobają się każdemu. Polecamy również inne wzory i motywy, które wpasowują się w gusta użytkownika. W asortymencie posiadamy wiele rodzajów plecaków w różnych kształtach i wzorach. Zobacz pełną ofertę i zamów plecak ze zwierzętami z dostawą prosto do Twojego domu!