ShellBag

Prezent świąteczny dla dziecka – 5 najlepszych pomysłów

Uśmiechnięte dziecko z prezentami świątecznymi

Grudniowy czas bywa bardzo dynamiczny i trudny. Szczególnie gdy trzeba wybrać prezent świąteczny dla dziecka, którego dobrze się nie zna. Na szczęście nasza dzisiejsza lista złożona jest z 5 doskonałych i sprawdzonych propozycji zarówno dla rodziny i przyjaciół pociechy. Dla tych którzy dobrze znają jej potrzeby, jak i tych niepozostających w bliskich stosunkach, ale chcących podarować coś symbolicznego i praktycznego, bez konieczności pytania rodziców o preferencje malucha. Oto całe zestawienie!

Prezent świąteczny dla dziecka pod choinkę – 5 najlepszych i oryginalnych propozycji

Oto 5 najlepszych propozycji, udowadniających, że prezent świąteczny dla dziecka pod choinkę nie musi być nudny, ani nie ma konieczności, by korzystać jedynie z szablonowych, dobrze znanych wszystkim rozwiązań, których nadmiar często wysypuje się z szafy!

1. Plecak – praktyczny i bezpieczny upominek świąteczny

Dobry pomysł na prezent świąteczny dla dziecka, który zachwyci rodziców swoją praktycznością, a malucha wykonaniem, to plecaki ze zwierzętami lub takie, które kształtem przypominają pyszczek zwierzątka. Koala, żyrafa czy małpka to rozwiązanie ponadczasowe i bardzo lubiane przez pociechy. Choć niektórzy rodzice mogą mieć wątpliwości co do funkcjonalności plecaka, to zaznaczmy, że nasze modele z Shellbag zostały zaprojektowane z troską o kręgosłup przedszkolaka (plecy i szelki usztywniono, a na szelkach zamontowano pasek piersiowy, dzięki któremu szelki nie będą się zsuwać z ramion co zapewni stabilność). Dziecięcy plecak szkolny, a także przeznaczony dla młodszych, plecak przedszkolny dla dziecka, przyda się zarówno w perypetiach związanych z nauką, jak i podczas podróży i spacerów – w końcu maluchy, nawet na krótkie wyjścia, uwielbiają zabierać ze sobą ulubione zabawki!

Zielony plecak dziecięcy w maszyny

2. Fartuszek jako prezent świąteczny to szansa na wspólne rozwijanie zainteresowań

Fartuszki dla dzieci z motywem zwierzątek to prezent świąteczny dla chłopca, ale też prezent świąteczny dla dziewczynki, który cieszy się dużym powodzeniem. Fani pojazdów czy dinozaurów również znajdą w ofercie Shellbag fartuszek z takim wzorem. Maluchy coraz częściej chcą uczestniczyć w kuchennych pracach rodziców, lubią też bawić się w sklep lub kucharza. Dla rodziców to sposób, by zaangażować najmłodszych do kuchennej pomocy, nauczyć ich czegoś nowego, a jednocześnie zachęcać do większej samodzielności. Co więcej, taki prezent świąteczny dla dziecka może być użyteczny podczas zajęć w przedszkolu czy pozalekcyjnych kursów.

Brązowy fartuszek dziecięcy z małpką

3. Piórnik na prezent świąteczny pod choinkę – przyda się nie tylko podczas zajęć

Pomysł na prezent świąteczny dla dziecka może dotyczyć przedmiotów wyjątkowo praktycznych. Do takich upominków należy piórnik. Te z oferty Shellbag cieszą się popularnością ze względu na geometryczny, łatwy do transportowania i schowania w torbie kształt, ciekawe wzory, a także składaną formę (w zależności od modelu). Ponadto piórniki dla dzieci są bardzo pojemne, przez co sprawdzają się w domu, gdy dziecko chce porysować w wolnym czasie. Oczywiście równie użyteczne są w szkole, gdy młoda osoba pragnie w bezpiecznym i trwałym piórniku przechowywać wszystkie najpotrzebniejsze rzeczy.

Niebieski piórnik dziecięcy ze smokiem i gwiazdkami

4. Torba śniadaniowa na prezent świąteczny pod choinkę – przydatna cały rok!

Termiczny lunch box dla dzieci to nasza kolejna propozycja praktycznego prezentu pod choinkę. Torby śniadaniowe marki Shellbag pozwalają utrzymać świeżość posiłku i jego temperaturę przez cały dzień. To idealne rozwiązanie dla maluchów, które ze swoimi rodzicami często spędzają czas na świeżym powietrzu. Torba śniadaniowa doskonale sprawdza się też w bliskich i dalekich podróżach. Ponadto, może ona wpłynąć na wyrabianie w sobie dobrych nawyków, ponieważ będąc w jego posiadaniu możemy być bardziej skłonni do przygotowywania zdrowych posiłków.

Funkcjonalna torba z uchwytem na kierownicę jest nie tylko praktyczna w podróży, podczas wycieczek rowerowych, ale też i pieszych ze względu na regulowany pasek do wygodnego noszenia na ramieniu. W ofercie sklepu Shellbag znajdują się dziecięce torby śniadaniowe w różnej kolorystyce, a także o kolorowych wzorach. Termiczna wersja torby śniadaniowej doskonale sprawdzi się dla dzieci do przechowywania drugiego śniadania w przedszkolu, szkole a dla rodziców w pracy. Ponadto zamieniając jednorazowe torby na te śniadaniowe, charakteryzujące się możliwością wielorazowego użytku, możesz przyczynić się do dbania o środowisko!

Żółta torba śniadaniowa dla dzieci z wzorem w pomarańcze

5. Torba sportowa z postaciami i ciekawymi wzorami

W ciągu całego roku dzieci wyjeżdżają na ferie lub weekendy do dziadków, a także na kolonie lub na wakacje z mamą i tatą. Rodzice mają swoje bagaże, więc dlaczego by nie zapewnić dziecku możliwości posiadania własnego? Dziecięca torba sportowa z postaciami i wzorami doskonale sprawdzi się także podczas dodatkowych zajęć, pomieści wszystko co potrzebne, nie tylko na WF, ale także na basen. Spakujesz w nią cały potrzebny na zajęcia komplet – od stroju kąpielowego, klapek czy okularów, po dziecięcy ręcznik kąpielowy, który również możesz nabyć u nas, jeśli chcesz aby był z tej samej kolekcji. Kolorowa torba treningowa przydatna jest także podczas uprawiania innych sportów jak np. zajęcia z piłki nożnej. Oprócz kolorowych i wyjątkowych wzorów, atutem naszych toreb jest ich pojemność. Tego rodzaju praktyczny prezent świąteczny dla dziecka, może wykorzystywany przez cały rok, niezależnie od warunków atmosferycznych, z uwagi na właściwości wodoodporne używanych przez nas materiałów.

Dziecięca torba sportowa z koalą

Czy prezent świąteczny dla dziecka powinien być praktyczny?

Choć rodzice bardzo cenią każdy prezent świąteczny dla dziecka, który jest praktyczny, warto pamiętać, że nie musi on stanowić całego prezentu. Do upominku można dokupić zabawkę, maskotkę, czy książeczkę – jednak należy mieć na uwadze, że we wczesnych latach życia takie prezenty często szybko się nudzą, szczególnie jeśli nie są dobrane idealnie pod preferencje malucha.

Praktyczny prezent na święta to pomysł zawsze gwarantujący zadowolenie, szczególnie jeśli zostanie wybrany z szerokiej oferty ciekawych i oryginalnych wzorów oferowanych przez sklep internetowy Shellbag! Zachęcamy do zapoznania się z naszą szeroką ofertą!